کمپرسورهای هوا

زاگرس کمپرسور ایرانیان با درک عمیق از نیاز صنایع به کمپرسورها، رنج وسیعی از کمپرسورهای هوا با کیفیت بالا و نیاز به نگهداری و تعمیرات کم را در قالب کمپرسورهای اسکرو، کمپرسورهای سانتریفیوژ، کمپرسورهای رفت و برگشتی (پیستونی) و بوستر کمپرسورها تولید و تأمین می نماید.

بزرگترین نگرانی شما برای خرید کمپرسور اسکرو چیست ؟ گزینه های مالی؟ تعمیرات و نگهداری آسان و کم هزینه؟ صدای کمپرسور؟ فضای اشغال شده کمپرسور؟ طول عمر و کیفیت عملکردی؟

اطمینان داشته باشید که تیم فروش و تیم فنی زاگرس کمپرسور ایرانیان با درنظرگرفتن دغدغه ها و نگرانی های شما کارفرمایان و مشتریان محترم، بهترین و بهینه ترین کمپرسورها را به شما پیشنهاد خواهند کرد.

چرا کمپرسورهای زاگرس کمپرسور ایرانیان؟

طراحی مهندسی، دقیق و مطابق استانداردها و به تناسب نیاز مشتریان:
زاگرس کمپرسور ایرانیان رنج وسیعی از کمپرسورها را ارائه می دهد که مطابق هر صنعت و طبق استاندارد همان صنعت طراحی و باکیفیت بالا ساخت می گردد.

کیفیت تضمین شده:
کیفیت محصولات و تعهد خدمات زاگرس کمپرسور ایرانیان را از مشتریان ما جویا شوید.
ضامن کیفیت تولیدات ما، مشتریان ما هستند که سال هاست زاگرس کمپرسور را به صنعت خود توصیه می نمایند.

تعمیرات و نگهداری آسان و کم هزینه:
هزینه خرید اولیه یک کمپرسور می تواند بخش کوچکی از هزینه های تعمیرات و نگهداری باشد که در صورت عدم انتخاب کمپرسور با کیفیت به مجموعه شما تحمیل خواهد شد.

خدمات پس از فروش گسترده، در دسترس و با قابلیت اطمینان بالا:
مهندسان و تکنسین های واحد خدمات ما به شما نزدیک هستند و بهترین توصیه ها را به منظور افزایش طول عمر و کیفیت عملکردی دستگاه به شما می دهند.

کمپرسورهای هوا کجا کاربرد دارند ؟

در بسیاری از صنایع، کمپرسورهای هوا حکم قلب مجموعه را ایفا می کنند و به همین جهت است که بایستی در تأمین آن توجه فراوانی لحاظ گردد.
از جمله موارد کاربرد کمپرسورها:

تداوم تولید و عدم توقف در خط تولید شما، به همان اندازه که برای شما مهم و حیاتی است برای ما نیز می باشد و همین عامل دلیل انتخاب کمپرسورهای زاگرس کمپرسور ایرانیان توسط مشتریان ما می باشد.

انتخاب زاگرس کمپرسور ایرانیان به معنای انتخاب آسودگی خاطر از کیفیت و تعهد

محصولات ما

با توجه به تنوع شرایط بهره برداری و تنوع ظرفیت و فشار عملکردی و همچنین نیاز صنایع مختلف به سیستم های فشرده سازی هوا، این تجهیزات به انواع ذیل تقسیم می شوند.

بوستر کمپرسور- کمپرسور فشار قوی- کمپرسور فشار متوسط- کمپرسور پیستونی- کمپرسور رفت و برگشتی- پکیج تولید هوای فشرده- سیستم تولید هوای فشرده- کمپرسور اسکرو- کمپرسور اسکرو هوا- خرید کمپرسور اسکرو- فروش کمپرسور اسکرو- قیمت کمپرسور اسکرو- تعمیر کمپرسور اسکرو- خط تولید هوای فشرده- کمپرسور اسکرو اویل اینجکت- کمپرسور اسکرو بدون روغن- کمپرسور اسکرو روغنی- کمپرسور اسکرو اویل فری- کمپرسور هوا اسکرو- پکیج کامل تامین هوای فشرده- پکیج کامل تولید هوای فشرده- پکیج کامل سیستم هوای فشرده- پکیج کامل کمپرسور- راه اندازی کمپرسور- کمپرسور- تولید و توزیع هوای فشرده- تجهیزات هوای فشرده- واحد تولید هوای فشرده- اندازه کمپرسور اسکرو- کمپرسور سانتریفیوژ- کمپرسور گریز از مرکز- کمپرسور پیچی- هواساز- هواساز ارزن- هواساز روتور کمپ- کمپرسور اسکرو باد-زاگرس کمپرسور تولیدکننده انواع کمپرسورهای اسکرو هوای روغنی (اویل اینجکت) و بدون روغن (اویل فری)، کمپرسورهای پیستونی، کمپرسورهای سانتریفیوژ و بوستر کمپرسور-طراحی و ساخت انواع کمپرسورهای هوا
فهرست